Inovace nejúspěšnější jádrové sanační omítky, nyní i s tepelně-izolačními vlastnostmi

Technický list                                                                                                                                  Balení          20kg                         
                                                                                                                                                           Spotřeba      8kg / m2 / tl. 2,5cm           

Charakteristika:

Dvousložková hydrofilní jádrová sanační omítka - suchá maltová směs Baurex SMS NEW + tekutá přísada Baurex-N - určena pro sanaci vlhkého zdiva. Oproti Jádrové omítce Baurex SMS stačí jen poloviční dávka přísady Baurex-N.

Jádrová omítka funguje v přímém kontaktu s vlhkou zdí. Je vysoce porézní (více než 70% pórů v zatvrdlé maltě). Užívá se i jako postřik a je vhodným podkladem pro štukovou vrstvu.

NEOBSAHUJE VÁPNO, díky čemuž je možné ho použít na podklady více namáhané vlhkostí a solemi, než je tomu u vápenných omítek. 

Oblasti použití:

  • ve vnitřním i vnějším prostředí
  • aplikace i na mokré podklady, aniž by došlo k degradaci sanační omítky
  • pouze pro ruční zpracování

Aplikace:

Baurex SMS NEW se smíchá s vodou a s tekutou přísadou Baurex-N. Složení směsi umožňuje provádění omítek o minimální tloušťce 25 –30 mm nad úrovní terénu a 45 – 50 mm pod úrovní terénu (tloušťka omítky je včetně postřiku z této malty). 

Pro splnění záručních podmínek a zachování plné funkčnosti je nutné používat pro hydrofilní omítky výhradně štuky doporučované výrobcem. 

zavřít

Zpracovávám...