Novostavby

Jak správně provést základní izolace u novostaveb - izolaci základové desky a izolaci obvodových stěn?

Co jsou omítky KLINOSAN pro zdravé bydlení a jak může vypadat vaše fasáda nebo interiér s designovými omítkami DECOPIERRE?

Sikkaton_roztirani

HYDROIZOLACE NOVOSTAVEB

Melicharka_novostavbyHydroizolace staveb jsou takovou částí výstavby domu, které zpravidla zákazník nevěnuje přílišnou pozornost a plně se spoléhá na odbornost zvolené stavební firmy. Ta však nemusí mít s hydroizolacemi hlubší zkušenosti a v praxi se pak často setkáváme s nekvalitně provedenými izolacemi, které mají za následek vzlínání vlhkosti do domu. Tato vlhkost pak ničí omítky jak na fasádě, tak v interiéru domu a dodatečná oprava těchto izolací přináší investorovi nemalé náklady navíc.

Přitom provedení základních hydroizolací nového domu není technicky složitá záležitost, je však potřeba je provádět pečlivě a věnovat pozornost zejména řešení detailů (rohům, stykům svislých a vodorovných ploch,...).

Na následujících stránkách vám jednoduše popíšeme, jak na to.

Izolace základových desek, izolace betonu

Svislé hydroizolace - izolace obvodových stěn

OMÍTKY PRO ZDRAVÉ BYDLENÍ - KLINOSAN

Klinosan_pulkruh

Stavíte nový dům? Záleží vám na tom, aby byl ekologický a úsporný? Včetně čistého vzduchu uvnitř domu? Omítky KLINOSAN se postarají o to, abyste nikdy nemuseli řešit plísně a vzduch uvnitř vašeho domu byl čistý, bez alergenů, halogenových sloučenin a dalších škodlivých látek. 

Omítky pro zdravé bydlení - KLINOSAN

DECOPIERRE - DESIGNOVÉ OMÍTKY Z KAMENE

Decop_spricDecop_Vysoka_MelnikDecop_intDesignové omítky DECOPIERRE dokonale ztvárňují vzhled přírodního kamene, a to v jeho nejrůznějších podobách, od velkých pískovcových kvádrů po pravidelné skladby drobnějších kamenů.

Své využití nachází Decopierre jak na fasádách rodinných domů či komerčních budov, tak v interiérech.

DECOPIERRE - designové omítky z kamene


zavřít

Zpracovávám...