Podrobné info naleznete na samostatném webu pro DECOPIERRE - www.decopierre-cz.cz

Decop_uvodniCo je to DECOPIERRE?

DECOPIERRE® je omítka na bázi přírodního vápna, mramoru a dalších speciálních přísad, která dokáže dokonale napodobit vzhled přírodního kamene.


Decop_prospekt_2

Decop_prospekt_1

Kde lze DECOPIERRE použít?

Lze ji použít na fasády, ploty, ale i do interiérů. Výrazně promění vzhled vašeho domu, bytu či kanceláře, i když bude použita jen na jeho částech – orámování oken či dveří, bosáže rohů, dekorativní prvky v klenbách, na sloupech, krbech…  Tato originální povrchová úprava je vhodná jak na nové, tak i na starší stavby. Díky tomu, že je vysoce paropropustná, je ideální jako dekorativní povrchová úprava sanačních omítek.

Podoby DECOPIERRE: Z omítky DECOPIERRE® lze vytvořit nejrůznější vzory (velikost kamene či cihly, reliéf, benátský štuk, perleťové efekty…) a vybrat si můžete i barevnost, která se vytváří přidáváním přírodních barviv do omítkové směsi.

Vhodný podklad: DECOPIERRE® můžete použít prakticky na všechny podklady – cihlové zdivo, beton, sádrokarton,…

Narozdíl od přírodního kamene je levnější a výrazně lehčí, a zároveň imituje jeho podobu mnohem lépe než kámen umělý. Omítka DECOPIERRE® je ekologická a zdravotně nezávadná. 

Cena (vč. práce): 1800,- kč / m2 bez DPH

Technický list

Vyberte si v katalogu na www.decopierre-cz.cz design, který se vám líbí, pošlete nám jeho číslo, Vaši představu a fotografii Vašeho domu/interiéru a my pro Vás PŘIPRAVÍME VIZUALIZACI, jak bude s DECOPIERRE vypadat právě Váš dům.

zavřít

Zpracovávám...