V OSOBNÍ ROVINĚ...

Snažíme se vytvářet vhodné podmínky pro růst silných individualit, a to jak v rovně odborné a profesní, tak rovněž i v oblasti osobního rozvoje.

seminar_osrozvojCo to znamená v praxi? Minimálně jednou ročně, ale většinou častěji, si dopřáváme to nejkvalitnější vzdělávání na trhu a opravdu si ho užíváme. A po návratu si ho zpravidla užívají i naší blízcí, protože prakticky vždy se dostaneme ke spoustě rad a nápadů i pro soukromý život. :) Nápady a metody pro zlepšení naší práce pak společně dále aplikujeme do struktury a systému řízení společnosti.

Věnujeme spoustu času a energie tomu, abychom se navzájem do hloubky poznali, pochopili svoje postoje a názory. Vzájemně se podporujeme a snažíme se o to, abychom si porozuměli. Pokud u nás uslyšíte: "No jo, promiň, já zapomněl, že jsi to "Céčko", utlumím svoje "Íčko" a hned ti to pošlu...", opravdu nejde o nadávky a pokud k nám nastoupíte, brzy s písmenky DISC seznámíme i Vás. :)

V PRACOVNÍ ROVINĚ...

spol_LauraMáme rádi otevřenost, férovost a pořádek. Snažíme se mít co nejpřesněji definované všechny pozice ve firmě, aby každý věděl, co je smyslem a konkrétním výsledkem jeho práce. Každý detail může být důležitý pro to, aby vše klaplo tak, jak má. Nikdo u nás nedostane prémie za to, že se na šéfa pěkně usměje a pochválí mu novou košili. Stejně tak nikdo nepřijde o odměnu kvůli tomu, že na poradě otevřeně řekl, že s některými kroky nesouhlasí. A v neposlední řadě nechceme chodit do práce proto, abychom si zde odseděli povinných 8 hod. I proto máme v logu KDYŽ NÁS TO BAVÍ. :) 

V ODBORNÉ ROVINĚ...

spol_plisen

Abychom obstáli na náročném trhu stavební chemie v oblasti sanace vlhkého zdiva a hydroizolací, vyhledáváme a zavádíme stále nové technologie a snažíme se být úzce specializovaní. Hledáme nové výzvy a příležitosti, jako jsou například: energetická sanace vlhkého zdiva, speciální gelové injektáže proti tlakové vodě, pulsní elektroosmózu, nebo trvalé řešení plísní bez chemie KLINOSAN.

Jsme průkopníci a lídři v našem oboru, kdy více než polovina naší produkce jsou české výrobky a receptury, které vlastníme.

Jsme hrdí na to, že naši technici v průběhu své práce dosáhli i na nejvyšší možné odborné vzdělání v našem oboru – autorizaci WTA, od mezinárodní vědecko-výzkumné společnosti pro ochranu památek a budov.


VE VZTAHU K ZÁKAZNÍKŮM...

spol_stp_garance

Nejsme pouze prodejci stavební chemie, ale pro naše klienty řešíme jejich rizika a návrhy našich řešení smluvně garantujeme, což je zásadní odlišnost od většiny ostatních firem.

U našich techniků nenajdete taková řešení, která by primárně upřednostňovala jejich osobní finanční prospěch. Jejich optimalizované návrhy sdílejí především hledisko našich zákazníků.

Snažíme se šířit osvětu i mezi laiky - například vytvoření našeho ONLINE RÁDCE, pomocí kterého si i laik může najít řešení alespoň u těch nejčastějších potíží, je v takto specializovaném oboru zatím zcela ojedinělý počin. 

VE VZTAHU K SOBĚ NAVZÁJEM I K NOVÝM KOLEGŮM...

smajlikSpolečně se snažíme, abychom se v našem kolektivu cítili dobře my i naši noví kolegové. Těm se snažíme dát silnou podporu pro zvládnutí propracovaného adaptačního plánu při nástupu do naší firmy.

Řídíme se pravidly, která jsme si společně vytvořili a odsouhlasili. Jedná se především o Hodnoty naší společnosti a Poslání společnosti, kdy jsem si definovali, jaký smysl nám dává naše práce a snažení, tedy proč to vlastně všechno děláme. Sami jsme si jako tým zvolili hodnoty, které jsou pro nás důležité a formulovali jsme si, co pro nás znamenají a představují.

Samozřejmě to neznamená, že jsme u nás všichni dokonalí a skvělí. Ale shodli jsme se na tom, jak a kam chceme společně směřovat.

Chcete jít s námi? Nastupte si, jste vítání! :)

zavřít

Zpracovávám...