Trvalá práce na zimu nejen pro živnostníky - jdete do toho s námi?

26. 10. 2018

Klino_letak_zivno_2Klino_letak_zivno_1Klinosan je systém, který trval řeší problémy s plísněmi, a to bez opakovaných chemických postřiků. Aby bylo jeho použití pro zákazníky co nejpříjemnější, nabízíme tento systém pro naše zákazníky vč. aplikace. 

Hledáme proto spolehlivé partnery po celé ČR - šikovné zedníky, malíře, živnostníky i menší stavební firmy - kteří by Klinosan aplikovali. 

 

Realizace Klinosanu není složitá a obnáší v praxi 4 základní kroky:

1. Zahubení plísní na povrchu postřikem KLINOSAN Restart (tento krok si většinou udělá zákazník sám večer před aplikací)

2. Odstranění plesnivé malby - oškrábání malby/štuku na místech, kam bude aplikována Klinosan stěrka

3. Aplikace KLINOSAN stěrky - míchání a natažení KLINOSAN stěrky není složitější než aplikace jakékoliv jiné stěrky či omítky, máte-li tedy s tímto zkušenosti, bez problémů to zvládnete

4. Malování speciálními barvami KLINOSAN Color - součástí systému KLINOSAN je buď bílá vápenná otěruvzdorná barva nebo omyvatelná silikátová barva v několika odstínech. Tento krok není součástí všech aplikací, záleží na zákazníkovi, zda nechá KLINOSAN stěrku bez dalšího ošetření, což je možné a stěrka funguje i jako finální povrchová vrstva, nebo zda si zvolí ještě nátěr barvou KLINOSAN Color.

Klino_kroky_aplikace

CO VÁM NABÍZÍME?

  • předání poptávek od zákazníků z vašeho regionu
  • silnou servisní podporu - vysvětlíme vám, jak systém funguje, proškolíme vás v aplikaci, jsme vám k dispozici v případně jakýchkoliv dotazů
  • exkluzivní nákupní podmínky ve stavebninách ve vašem regionu
  • bezkonkurenční produkty, které trvale a bez chemie vyřeší plísně, se kterými bojuje 20% domácností
  • marketingovou podporu - reklamní materiály pro zákazníky, zázemí stabilní společnosti, která ručí za to, že to opravdu funguje (zákazníci získávají 5 let záruku s garancí vrácení peněz, pokud by se plísně znovu objevily)

CO OČEKÁVÁME?

  • že máte zkušenost s natahováním stěrky na zdivo a s vymalováním běžnými malířskými barvami
  • že máte i své zákazníky, kterým můžete tuto službu nabídnout
  • PEČLIVĚ ODVEDENOU PRÁCI, NA JEJÍMŽ KONCI JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK :)

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Napište nám na info@klinosan.cz či zavolejte na 602 319 390.

Těšíme se na spolupráci! 

zavřít

Zpracovávám...