Objekt městské policie

Místo: Moravské Budějovice (kraj Vysočina)

Rok realizace: 2016/2017

Technologie: vodorovná izolace injektážním krémem Aquabarier (cca 100m2), vápenné dvoukomponentní omítky Nanotherm DUO (cca 500m2), minerální stěrka Rozdělovač vody (cca 150m2), minerální vápenné štuky, prodyšné výmalby (KEIM), provětrávané podlahy v interiérech 

Realizace prací: INEX MB

Jedná se nyní o sídlo městské policie, které bylo v nedávné minulosti využíváno jako obecní bytová jednotka. Ještě dříve pak budova sloužila jako hospodářská budova a část zámeckého areálu, protože bezprostředně sousedí s budovou zámku v Moravských Budějovicích.

V městské bytové jednotce se v průběhu jejího užívání nájemci průběžně objevovaly různé typy vlhkostních defektů a také plísní. Po vystěhování nájemníků bylo rozhodnuto ze strany investora o opravě objektu a změně jeho užívání na sídlo městské policie.

Na výzvu investora jsme zpracovali vlhkostní průzkum a na jeho základě návrh sanačních úprav s ohledem na památkový charakter objektu. Na základě kladného závazného stanoviska ze strany NPÚ byly následně navržené sanační úpravy realizovány.

Zobrazit všechny reference Reference na mapě

Chcete být naši partneři?

Rádi vám pomůžeme s vaším problémem.

Kontaktujte nás
zavřít

Zpracovávám...