ForArch 2017 - rozjeli jsme to ve velkém!

4. 10. 2017

ForArch2017_dekujeme_za_navstPřed několika dny skončil ForArch 2017 jehož branami prošly tisíce návštěvníků a který se stal na 5 dní přechodným domovem pro stovky vystavovatelů.

My jsme se letos rozhodli, že tradiční stánek Realsanu rozšíříme o plochu, na které vám budeme moci ukázat praktickou aplikaci stěrky KLINOSAN, a to z několika důvodů:

  1. NOVINKA - Systém KLINOSAN je stále pro mnoho lidí novinkou a vlastně přesně neví, z čeho všeho se skládá a jak funguje.
     
  2. OBAVY - Když začneme mluvit o natahování stěrky, většině „nestavařů“ začne v hlavě blikat červená kontrolka, že toto řešení je moc složité a nejspíš bude lepší ty plísně dál stříkat savem :)
     
  3. JEDNODUCHOST - Abychom ukázali, že namíchat a natáhnout na zeď stěrku KLINOSAN dokáže i člověk, který nemá se zedničinou žádné zkušenosti – čímž děkujeme Domče, že se této role pokusného králíka ujala.

ForArch2017_ukazka_KlinosanForArch2017_Klinos_detailTato 3x denně opakovaná názorná ukázka měla u návštěvníků velmi pozitivní ohlas a Domča se dokonce dočkala i pracovních nabídek jakožto zedník. :)

 

 

Více info o KLINOSANU na www.klinosan.cz.

Forarch2017_Decop

Druhý stánek, kterým jsme se letos prezentovali, byl věnován designovým omítkám Decopierre, tzv. omítkám z kamene. Opět se nám potvrdilo, že vytvořit z těchto omítek na výstavě reálnou plochu, na kterou si mohou návštěvníci sáhnout, je základem pro to, aby se do omítek Decopierre mohli zamilovat.

Pak už jen stačí ukázat desítky dalších podob, které může Decopierre mít, od pískovce až po břidlici, a těšení na krásné „kamenné“ sokly, fasády, ale i interiéry může začít.

Více info o omítkách Decopierre na www.decopierre-cz.cz.

Děkujeme všem, kteří jste se za námi alespoň na chvilku zastavili, doufáme, že se nám podařilo zodpovědět všechny vaše otázky, možná i navrhnout vhodná řešení a těšíme se na další spolupráci!

zavřít

Zpracovávám...