Best Practice 2017 - Jak jste oznámkovali přednášející?

28. 4. 2017

BP2017_Pha1V únoru 2017 proběhl v Praze a v Brně 5. ročník praktického semináře Best Practice - „To nejlepší z praxe o podstupování rizik v oblasti sanace vlhkého zdiva a hydroizolací“.

Na semináři se za mikrofon postavilo 12 přednášejících, od nichž zaznělo 10 odborných prezentací. V pražském a brněnském sále se usadilo téměř 100 posluchačů, kteří se ve své praxi setkávají s problematikou vlhkého zdiva.

O čem to bylo?


Na semináři jsme se mimojiné dozvěděli o aplikaci tlustých bitumenových vrstev na plochách 10000m2 při rekonstrukci hlavního nádraží ve Wroclavi, o tom, jak může probíhat spor mezi investorem, projektantem a majitelem nemovitosti, o rehabilitaci historických odvodňovacích a větracích systémů i o aktuálních rekonstrukcích např. Ústavu organické chemie a biochemie v Praze nebo památník Mohyla míru ve Slavkově.

Abychom získali od vás, posluchačů, zpětnou vazbu o tom, co se vám líbilo a která témata pro vás třeba tolik zajímavá nejsou a mohli jsme tak sestavit pro další ročníky opět atraktivní program, nechali jsme již tradičně posluchače ohodnotit jednotlivé přednášející a jejich témata známkami jako ve škole. A jak to dopadlo?

A vítězem se stává...


BP2017_DrochytkaPomyslným vítězem se stal Prof. Rostislav Drochytka (průměr známek 1,31) s tématem Vybrané poruchy a vady sanačních a hydroizolačních prací.

Hned v závěsu za ním pak skončil ing. Zdeněk Štefek (ateliér SAREP a.s.), který představoval možná rizika při realizaci sanačních prací a vysloužil si průměr 1,35. Ale i ostatní přednášející si vedli víc než chvalitebně, když nejhorší výsledný průměr známek byl 1,78.

 

Za takovéto výsledky všem posluchačům i přednášejícím velmi děkujeme, vážíme si toho. 

Konkrétní přehled přednášek a jejich autorů si můžete prohlédnout na fotce a tento přehled je zároveň obsahem více než 100 stránkového sborníku obsahujícího texty přednášek, který každý účastník semináře dostal zdarma. Pokud byste měli o sborník zájem, napište nám, je možné si ho zakoupit.

Zároveň byl z letošního ročníku pořizován profesionální videozáznam. Pokud byste o něj měli zájem, kontaktujte nás, prosím.

Velmi si vážíme zájmu, který o semináře Best Practice je, jak ze strany posluchačů, tak i přednášejících, z nichž někteří už se nám hlásí se zájmem o další ročníky.

Chcete-li se i Vy přidat do odborného týmu přednášejících, prezentovat svou odbornost a podělit se s posluchači o své praktické zkušenosti, napište nám a třeba dostanete šanci na dalším ročníku Best Practice, v lednu/únoru 2019.

Podrobnější informace k seminářům naleznete na webu
www.best-practice.cz

zavřít

Zpracovávám...