Decopierre

Designové omítky pro fasády i interiéry dokonale imitující vzhled přírodního kamene.

Decop_uvodni

Omítky Decopierre jsou na bázi přírodního vápna, mramoru a dalších speciálních přísad.

Jsou dostatečně pevné, aby na fasádě odolávaly vnějším vlivům stejně jako jiné fasádní omítky a zároveň natolik prodyšné, že je možné je bez obav použít i v interiérech, dokonce i na sanační omítky.

Decop_prospekt_2

Decop_prospekt_1

Kde lze DECOPIERRE použít?

Lze ji použít na fasády, ploty, ale i do interiérů. Výrazně promění vzhled vašeho domu, bytu či kanceláře, i když bude použita jen na jeho částech – orámování oken či dveří, bosáže rohů, dekorativní prvky v klenbách, na sloupech, krbech…  Tato originální povrchová úprava je vhodná jak na nové, tak i na starší stavby. Díky tomu, že je vysoce paropropustná, je ideální jako dekorativní povrchová úprava sanačních omítek.

Podoby DECOPIERRE: Z omítky DECOPIERRE® lze vytvořit nejrůznější vzory (velikost kamene či cihly, reliéf, benátský štuk, perleťové efekty…) a vybrat si můžete i barevnost, která se vytváří přidáváním přírodních barviv do omítkové směsi.

Vhodný podklad: DECOPIERRE® můžete použít prakticky na všechny podklady – cihlové zdivo, beton, sádrokarton,…

Narozdíl od přírodního kamene je levnější a výrazně lehčí, a zároveň imituje jeho podobu mnohem lépe než kámen umělý. Omítka DECOPIERRE® je ekologická a zdravotně nezávadná. 

Cena (vč. práce): 1800,- kč / m2 bez DPH

Technický list

Vyberte si v katalogu na www.decopierre.cz design, který se vám líbí, pošlete nám jeho číslo, Vaši představu a fotografii Vašeho domu/interiéru a my pro Vás PŘIPRAVÍME VIZUALIZACI, jak bude s DECOPIERRE vypadat právě Váš dům.

VÝBĚR Z REFERENCÍ - VÍCE UKÁZEK NA WEBU

Jsme zde pro vás, napište nám

V případě, že vám není něco jasné, nebojte se nám napsat.

Ozveme se Vám nejpozději do 48 hodin.
Po - Pá: 7:00 - 15:30

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Kraj - okres
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
zavřít

Zpracovávám...